
Meyle 025 236 6916 Колодки гальмівні задні Renault Master, Opel Movano
- Немає в наявності
- Код: 025 236 6916
1 000 ₴
- 0 (800) 33-07-03
- +380 (68) 487-34-43
Meyle 025 236 6916 Колодки гальмівні задні застосовуються на автомобілях:
Запчастини для гальмівної системи Renault Master, Opel Movano
|
Марка |
Модель |
Модифікація |
Дата випуску |
Двигун |
Привід |
|
|
OPEL |
MOVANO |
1.9 DTI |
1998/07 - |
|
F9Q770 80 л. с. 1.9 л. Дизель |
передній |
|
RENAULT |
MASTER II |
1.9 dCi 80 2.5 dCi 100 (ED4V 3.0 dCi 140 (ED0S |
1998/07 - 2003/10 - 2003/10 - |
|
F9Q770 80 л. с. 1.9 л. Дизель G9U754 99 к. с. 2.5 л. Дизель ZD3200 136 л. с. 3 л. Дизель |
передній передній передній |
Оригінальний номер:
|
Виробник |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Код запчастини | 025 236 6916 |
| Ширина | 115.7 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
- Ціна: 1 000 ₴
