
Meyle 025 233 0218 Колодки гальмівні передні Renault Master, Opel Movano
- Немає в наявності
- Код: 025 233 0218
1 060 ₴
- 0 (800) 33-07-03
- +380 (68) 487-34-43
Meyle 025 233 0218 Колодки гальмівні передні застосовуються на автомобілях:
Запчастини для гальмівної системи Renault Master, Opel Movano
|
Марка |
Модель |
Модифікація |
Дата випуску |
Двигун |
Привід |
|
|
OPEL |
MOVANO |
1.9 DTI |
1998/07 - |
|
F9Q770 80 л.с. 1.9 л. Дизель |
передний |
|
RENAULT |
MASTER II |
1.9 dTI |
1998/07 - |
|
F9Q770 80 л. с. 1.9 л. Дизель |
передній |
Оригінальний номер:
|
Виробник |
Оригінальний номер |
|
OPEL |
1605979, 4404777, 4501150, 4502797 |
|
RENAULT |
7701207166, 7701205294, 7701206369 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Код запчастини | 025 233 0218 |
| Ширина | 138.9 мм |
| Висота | 66.4 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
- Ціна: 1 060 ₴
